Aicinām atsaukties topošās māmiņas, kurām nepieciešams atbalsts!

18. dec. 2018

Ziemassvētki un Jaungada laiks ir brīnumu laiks, kad vēlamies būt kopā ar saviem mīļajiem, palīdzēt viens otram un gaidīt brīnumus. Arī Dzemdību Soma nolēma palīdzēt sarežģītā situācijā nonākušiem cilvēkiem. Mēs apzināmies, ka ne visiem ir iespēja iegādāties visu nepieciešamo, lai ērti uzturētos dzemdību iestādē, sagaidot bērniņa nākšanu pasaulē. Tāpēc mēs nolēmām daļu no saviem līdzekļiem novirzīt labdarībai.

Mēs aicinām atsaukties sarežģītā finansiālā situācijā nonākušas topošās māmiņas, lai pasniegtu mūsu somas ... kā dāvanu. Komplekti Dzemdību soma MINI tiks izsniegti tām māmiņām, kas vērsīsies pie mums pēc palīdzības. Mēs apsolām izvērtēt katru pieteikumu un, cik vien iespējams, atbalstīt tos!

Mēs arī aicinām līdzcilvēkus dalīties ar šo informāciju, lai māmiņas, kurām būtu nepieciešams atbalsts, un mēs uzzinātu viens par otru.

Tātad, dārgās topošās māmiņas! Ja esat sarežģītā situācijā un mazuļa sagaidīšanu pavada ne tikai prieks, kā tam vajadzētu būt, bet arī trauksme un izmisums ... mēs aicinām jūs sazināties ar mums un pastāstīt par savu situāciju! Mēs gaidīsim jūsu e-pasta ziņojumus uz info@dzemdibusoma.lv vai margarita@maminklub.lv.

Paldies Māmiņu Klubam par informatīvo atbalstu!
No brīža, kad uzsākām lapdarības kampaņu, atbalstu esam snieguši vairākām ģimenēm. Lūk, daži stāsti no tām māmiņām, kas vērsās pie mums pēc palīdzības

1. feb. 2019

"Labdien, cienījamā Natālija un māmiņu klubs.
Māmiņu kluba mājas lapā atradu rakstu par brīnišķīgu ziemassvētku akciju no “Dzemdību soma” veidotājas Natālijas. Rakstu, jo vēlos piedalīties šajā akcijā ar cerību laimēt dzemdību somu. Mazliet aprakstīšu mūsu stāstu.
Mums jau aug viens brīnišķīgs un mīlēts bērniņš, kurš mums nāca grūti un ilgi. Mazais dzima 34 nedēļās tādēļ līdz mājās došanai bija ilgs ceļš pa slimnīcām. Paldies dievam bērns ir vesels un laimīgs. Dzīvojam mēs kā jau daudzi Latvijā no algas līdz algai, knapi savelkot galus kopā.Ir mēneši,kad ir vieglāk,bet ir mēneši, kad iet grūti. Dēļ tā, ka man ir cukura diabēts visu mūžu ikdienā ir nepieciešams lietot daudz zāles un vitamīnus kā arī bieži apmeklēt ārstus un veikt dažādus izmeklējumus.Bet
neskatoties uz to, ka visu daru apzinīgi un cītīgi sekoju ārstu norādījumiem tāpat divas grūtniecības beidzās bēdīgi ko es ļoti pārdzīvoju un dēļ kā man ir bailes,ka viss varētu atkal atkārtoties :(
Būt par mammu bija mans sapnis jau no bērnības,gribēju sev lielu ģimeni, bet kad uzzināju, ka man ir diabēts ļoti pārdzīvoju, zinot, ka tas ir liels traucēklis iznēsāt veselu bērniņu. Tagad stāvoklī esmu 4. reizi un ļoti ceru, ka šoreiz sanāks un mans sapnis par lielu ģimeni reiz piepildīsies..Zāles, biežie ārstu apmeklējumi, dažādie
izmeklējumi un vitamīni maksā dārgi,šo to apmaksā vai daļēji apmaksā valsts,bet tāpat paliela summa jāsedz pašiem.Neskatoties uz bēdīgo pieredzi ar iepriekšējām grūtniecībām, sarežģījumiem un grūto pēcdzemdību periodu, nenokaru degunu un ļoti ceru,ka šoreiz viss sanāks.
Grūtā situācijā cilvēkiem vienmēr palīdz atbalsts un ticība. Ja es laimētu dzemdību somu,tas mani ļoti iepriecinātu un būtu kā ticība tam,ka visa grūtniecība paies labi un drīz mēs brauksim uz Stradiņu dzemdību nodaļu, kopā ar “dzemdību somu”, kur dzims mazs, veselīgs bērniņš, kuram dzimstot ļoti noderēs šī foršā soma:) Man šī soma būtu kā galvenais simbols, tam, ka šoreiz viss būs labi. Grūtniecība noritēs un mazais, mīļais bērniņš dzims.
Novēlu Jums gaišus Ziemassvētkus un paldies par iespēju piedalīties šādā brīnišķīgā akcijā:)"
 
"Labdien mani sauc Sintija  esmu māmiņa 2 burvīgām meitiņām un 2019 gada sākumā mēs gaidām vēl vienu meitiņu situācija sanācs tāda vīrs strādāja ārzemēs un nesen atgriezās algu apsolīja izmaksāt bet cilvēki pie kā strādāja pazuda un saka ka neko viņš neesot nopelnījis tā mēs palikām bez naudiņas apmāna ceļa. Mums jau 33 nedēļa bet dzemdību soma vēl nav salasīta un tuvākajā laikā nesanāks salasīt naudas trūkuma dēļ ceru jūs varētu man palīdzēt" 
 
"Возможно, моя история такая же как у многих других женщин планеты... И как это бывает, я даже предположить не могла, что со мной такое может случится. Напишу в кратце... У меня есть замечательная дочка. Ей 11 лет. С ее папой мы разошлись когда ей было 3 года. Спустя 8 лет мы сошлись (это уже другая истрия) и даже поженились. Все было чудесно! Дочь счастлива, что папа с нами... Спустя 5 месяцев я сообщила мужу, что беременна. Его как подминили... Кричал, что не хочет ребенка... Что это проблема, лишние траты. У нас были другие планы и т.д... Потом вообще перестал разговаривать со мной, а если и говорил то гадости и оскорбления. Через месяц нервотрепки я сказала, что ухожу от него... Мы разъехались. О финансовой поддержке с его стороны я даже не мечтаю... Спасибо моим родителям. В очередной раз помогли. Сейчас я на 4ом месяце. Пока не знаю кто живёт и растёт в пузике, но очень жду малыша или малышку! Очень надеюсь и желаю никому не сталкиваться с подобным!"

 

0
© www.dzemdibusoma.lv 

Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

 .